Dedicati nevoilor dumneavoastra

Automatizări și aparatură industrială. Motoare, accesorii electrice, electronice si pneumatice,panouri, conductori

Proiecte și automatizări industriale

Partenerii noștrii. Companii consacrate din domeniul automatizărilor

loading
menu height

 ELECTRO CARLIS INDUSTRY SRL

Tel: (04)-0348 459 744
Fax: (04)-0348 459 744
Adresa: Str. Constantin Noica Nr. 3, Pitesti, jud.Arges
Pitesti, jud.Arges
Date fiscale: CUI RO34724210
Email: officeelectroindustry.ro

Punct de lucru - Pitesti, Arges
- Str. Dacia Nr.2A, Zip code:110441
Tel: (04)-0348 459 744
 

General Manager
Lucian Stoica
Email: lucian.stoica@electroindustry.ro
 

Departament Vanzari
Adi Ungureanu- Sales Manager
Email: adi.ungureanu@electroindustry.ro
 
Ionut Dinca- Area Sales Manager
Email: ionut.dinca@electroindustry.ro
 
Mihaela Epure- Sales assistant
Email: office@electroindustry
 

Departament automatizari
Alexandru Cojocaru- Service Manager
Email: alexandru.cojocaru@electroindustry.ro
 

Departament Office
Cristina Dobrin- Account Manager
Email: cristina.dobrin@electroindustry.ro
 
Cornelia Furtuna- Accountant
Email: cornelia.furtuna@electroindustry.ro
 

Contactati-ne si vom găsi solutia optimă pentru dumneavoastră !
Nume
Tel
Email
Oras
Mesaj
cod verificarecode